Dolphin Zero

Dolphin Zero 1.0.0

Potrzebujesz prywatności? Zainstaluj Dolphin Zero na swoim Androidzie!

Dolphin Zero to przeglądarka na Androida, która umożliwi Ci surfowanie po sieci bez zostawiania na telefonie śladów Twojej aktywności. Wszystko dzięki trybowi prywatności.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Automatycznie usuwa dane przeglądarki
  • Łatwa w użyciu
  • 4 wyszukiwarki do wyboru

Wady

  • Brak zakładek
  • Brak ustawień

Dobry
7

Dolphin Zero to przeglądarka na Androida, która umożliwi Ci surfowanie po sieci bez zostawiania na telefonie śladów Twojej aktywności. Wszystko dzięki trybowi prywatności.

Jak działa Dolphin Zero?

Jeśli zależy Ci na tym, aby inni nie mieli dostępu do informacji o stronach, które przeglądałeś na swoim telefonie, Dolphin Zero to rozwiązanie dla Ciebie. W przeciwieństwie do innych przeglądarek dostępnych na Androida, takich jak Chrome, Firefox czy aplikacja Dolphin Browser, Dolphin Zero automatycznie pozbywa się niepożądanych danych. 

Zarówno Chrome jak i Firefix posiadają tryby incognito, w których możesz swobodnie przegladać strony internetowe. Różnica między nimi a przeglądarką Dolphin Zero polega na tym, że aplikacja ta posiada wyłącznie tryb prywatny. Korzystając z Dolphin Zero możesz być pewien, że automatycznie zostanie usunięta historia przeglądania, pamięć podręczna, pliki cookie, hasła oraz dane formularzy

Warto zapamiętać, że Dolphin Zero usunie dane przeglądania wyłącznie na Twoim telefonie. Te informacje bedą nadal przechowywane na serwerze, na którym dana strona się znajduje, i będą dostępne przez Twojego dostawcę internetu lub administratora sieci WiFi, z której korzystasz. 

Zero danych, zero stresu

Dolphin Zero jest bardzo prosta w użyciu, częściowo dlatego, że jest to bardzo okrojona przeglądarka. W przeciwieństwie do tradycyjnej wersji Dolphina, nie posiada ona żadnych ustawień aplikacji ani nawet żadnych istotnych funkcji, o których można by coś więcej powiedzieć.

Dostępny jest pasek adresu/wyszukiwania, gdzie znajdziesz cztery domyślnie ustawione wyszukiwarki. Przyciski wstecz/naprzód ułatwią nawigację, ale przeglądarka nie posiada kart, tak więc możesz mieć otwartą tylko jedną stronę naraz.

Kiedy skończysz surfowanie po Internecie, pamiętaj aby wcisnąć przycisk wyjścia. Dzięki temu historia przeglądanych stron zostanie usunięta i nikt się nie dowie, czego szukałeś.

Jedna rzecz wydaje mi się nieco dziwna, a mianowicie ekran startowy, na którym pojawia się reklama prezentująca cel Dolphin Zero za każdym razem, gdy otwierasz aplikację. Jeśli używasz tej przeglądarki, to ekran startowy da do zrozumienia każdemu, kto na niego zerknie, że coś ukrywasz.

Werdykt

Jeśli chcesz by inni nie mieli wglądu w odwiedzane przez Ciebie strony internetowe, Dolphin Zero to znakomity wybór. Jest to przeglądarka o dość ograniczonych funkcjach, ale przyda się każdemu, kto potrzebuje odrobiny prywatności.

Dolphin Zero

Download

Dolphin Zero 1.0.0

Opinie użytkowników o Dolphin Zero